11 Nisan 2011 Pazartesi

Harun Yahya kimdir ?

Dostlar,gunumuzde helede bu gicbeserin yazilarina ve sozlerine inanan sevgili Homo Sapiens qardashlarimiz uchun bir yazi paylashmaq isteyirem.Onlar,bu Harun Yahya deyilen yalanchinin yalanlarina chox inanirlar ,"duzgunlerin" bu gicbeserin dedikleri oldugunu dushunurler.Buda duzgunler :

 Ictimaiyyetde Adnan Hoca kimi bilinen Adnan Oktar'in duz 7 sagliq merkezinden tecili "shizofrenik" raporu var. Bu raporlar sebebiyle Adnan Oktar'in "Turk Ceza Qanununun" 46'ci maddesindeki "eqli xestelere ceza verilmeyeceyi " hokmunden yararlanacagi one surulur.Adnan Oktar'in ilk shizofrenik raporu 1983 ilinde Shishli Eftal Xestexanasi terefinden verildi.Novbeti il Cerrahpasha Tibb Fakultesinden bir rapor daha geldi.1985 ci ilde esger chagirilan Adnan Oktar novbeti raporu aldi. 1986 ci ilde "Bulvar" qezetindeki yazisina gore hebs edilerken ,novbeti xestelik kagizini aldi.8ci,sonun xestelik kagizinda 31 May 1988 ci ilde Gulhane Esgeri Tibb Fakultesinden aldi. 

http://www.milletisadika-ermeniler.com/ Saytinda Adnan Oktar'in ermenilerle bagli yazisi  :

Ermeniler ehli kitaptır. Hz. İsa’yı da sever, Hz. İbrahim, İshak, Yakup bütün peygamberleri sever. Allah’a muhabbetle sevgi ve saygı duyarlar. Ahirete inanırlar, biz bu insanlardan niye ayrı kaldık. Oranın sınırlarını da açacağız İnşaAllah. Türkiye’yle onlarda istedikleri gibi bağlantı kurabilecekler. Ermenistan’da okullar açacağız, tesisler açacağız İnşaAllah, onlar gelip burada çalışacaklar. Azerbaycan’ın yolunu tamamen açacağız.

Sonda Bir Video labuddur :)